Psichikos sveikatos kompetencijų didinimas įmonių darbuotojams Druskininkų SPA ir sveikatinimo centre „UPA Medical SPA“

Antrus metus iš eilės Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendina veiklą „Psichikos sveikatos kompetencijų didinimas įmonių darbuotojams“.

Tik pabaigę mokymus „Eglės “ sanatorijoje, prisijungėme prie Druskininkų SPA ir sveikatinimo centro „UPA Medical SPA“ kolektyvo, kuriame darbuotojai rinkosi į paskaitas, diskutavo, aptarė praktinius atvejus, žaidė interaktyvius žaidimus, sprendė testus, atliko rekaksacijų ir mankštų praktiką.

Mokymų tikslas, išliko tas pats– ugdyti įstaigų ir įmonių darbdavių, darbuotojų saugos specialistų ir kitų darbuotojų kompetencijas, reikalingas mažinti neigiamą psichosocialinių rizikos veiksnių poveikį darbuotojų sveikatai, gerinti psichosocialinę aplinką įmonėse ir įstaigose, stiprinti darbuotojų psichikos sveikatą.

Didžioji dauguma dalyvių sutiko, kad mokymai buvo naudingi, kadangi darbuotojai sužinojo daugybę patarimų, kaip išvengti streso ir konfliktų, įtampos darbo metu, kaip atpažinti profesinį perdegimą, kur kreiptis pagalbos, kaip padėti kolegai kurį užklupo bėda.   

Už dalyvavimą šiuose mokymuose nuoširdžiai dėkojame  Druskininkų SPA ir sveikatinimo centro „UPA Medical SPA“ kolektyvui.