Seminaras – diskusija ,,Vaikų sveikatos tausojimas ir stiprinimas švietimo įstaigose“

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru, Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuru 2019 m. spalio 28 d. organizuoja seminarą – diskusiją ,,Vaikų sveikatos tausojimas ir stiprinimas švietimo įstaigose“.

Seminaras – diskusija vyks Druskininkuose, Veisiejų g. 17 H, pradžia 11.00 val.

Seminaro diskusijos tikslas – aptarti, diskutuoti ir keistis idėjomis, kaip būtų galima tarpsektorinio bendradarbiavimo priemonėmis gerinti švietimo įstaigų bendruomenės supratimą, galimas veiklas tausojant ir stiprinant vaikų sveikatą.

Seminaras – diskusija skirta savivaldybės administracijos švietimo padalinių, taip pat pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas įgyvendinančių mokyklų vadovams, pavaduotojams, mokytojams, atsakingiems už sveikatos ugdymą neformaliojo švietimo priemonėmis, visuomenės sveikatos specialistams, vykdantiems visuomenės sveikatos priežiūrą švietimo įstaigose.

Maloniai kviečiame dalyvauti šiame renginyje ir registruotis iki spalio 18 d. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/iAvtsY6SKk2BuxT17