Pasibaigė vaikų vasaros stovykla “SWIM’22”

Pasibaigė vaikų vasaros stovykla “SWIM’22”

2022 07 23

Pasibaigė vaikų vasaros stovykla “SWIM’22”

Ši VSB organizuota stovykla buvo orientuota į vaikų sveikatos stiprinimą ir fizinio aktyvumo skatinimą: nemokantys plaukti vaikai turėjo galimybę pramokti plaukimo pagrindų, o mokantys – patobulinti jau turimus įgūdžius.

“SWIM’22” stovykloje vyko ne tik intensyvios treniruotės baseine, bet ir įvairūs žaidimai, kurių pagalba vaikai mokėsi sprendimų priėmimo, kūrybiško ir kritinio mąstymo, įsipareigojimų ir atsakomybės, vertybių suvokimo, daug dirbo grupelėse ir mokėsi bendradarbiauti.

Norime padėkoti: Druskininkų “Ryto” gimnazijai – už suteiktas patalpas, Treneriui Aurimui Gudaičiui – už plaukimo treniruotes, Savanoriaujančioms merginoms Paulinai ir Viltei – už visokeriopą pagalbą ir idėjas, Sanatorijai “Belorus” – už saugų priėmimą. Už sveikus ir skanius pietus – kavinei “Laurea”, “Grigiškių futbolo akademijai” – už draugiškas varžybas, Aistei – už skanius ledus, visiems vaikams – už Jūsų pavyzdingą elgesį, geranoriškumą ir aktyvų įsitraukimą į veiklas. Tikimės, kad laikas praleistas stovykloje buvo kupinas teigiamų emocijų, gražaus bendravimo, naujų patirčių ir įspūdžių. P.S.: ačiū Abigailei už nuoširdų ir mielą laiškutį – mūsų darbo įvertinimą.