Šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymas

Šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymas

2022 12 05

Šiaurietiškas ėjimas – puiki fizinio aktyvumo ir sveikatos saugojimo bei stiprinimo forma, tinkanti bet kokio amžiaus žmonėms, bet kokiu oru ir bet kuriuo metų laiku. Einant gerai įvaldyta technika dirba iki 90 procentų viso kūno raumenų. Dar visai neseniai šiaurietiškas ėjimas buvo mažai kam žinomas ir atrodė gana neįprastai. Dabar šis ėjimas jau gerokai populiaresnis ir aiškiai pastebimas, augantis žmonių susidomėjimas. ????
Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacija, gruodžio 3 d., jau 7-ąjį kartą organizavo šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymą Druskininkuose. ????????
K. Dineikos sveikatingumo parke susibūrė apie 350 šiaurietiškojo ėjimo entuziastų iš visos Lietuvos miestų bei mietelių. Žygeiviai pagal savo fizinį pasirengimą turėjo galimybę rinktis 7 ar 14 km. ilgio trasą. Eidami su lazdomis galėjo grožėtis Druskininkų krašto vaizdais: išpuoselėta miesto infrastruktūra, bei džiaugtis gražia gamta. ????
Dėkojame renginio partneriams, kurie prisidėjo prie šio didelio renginio: Druskininkų savivaldybei, Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centrui AQUA, restoranui ,,Velvetti’’, viešbučiui ir SPA ,,Dainava’’, Druskininkų sporto centrui, R.Pankevičienės įmonei, viešbučiui „Delita“ , UAB ,,Grand SPA Lietuva’’, Druskininkų savivaldybės paslaugų ūkiui, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų seniūnijai. ????